Citytrainer Algemeen
Sheila Driessen
Programmaleider Citytrainer Landelijk

Tel: 31 (0)6 54 35 36 95
Mail: s.driessen@s-hertogenbosch.nl

Citytrainer Cultuur
Leonie Gossens
Projectleider Citytrainer Cultuur

Tel: 088 280 02 26
Mail: leoniegossens@huis73.nl

Citytrainer Junior
Kim van den Dungen Projectleider
´S-PORT gemeente ‘s-Hertogenbosch

Tel: 06 15 94 80 91
Mail:k.vandendungen@s-hertogenbosch.nl 

Citytrainer van Maerlant
Anne Veenstra Projectleider
´S-PORT, gemeente ‘s-Hertogenbosch

Tel: 06 46 98 80 68
Mail: a.veenstra@s-hertogenbosch.nl 

Citytrainer Verenigingen
Rinske Preijde
´S-PORT, gemeente ‘s-Hertogenbosch

Tel: 06 31 79 65 03
Mail: r.preijde@s-hertogenbosch.nl

Citytrainer Rosmalen
Bas van der Elzen
Sport Alliantie Rosmalen

Tel: 06 25 33 43 23
Mail: b.v.d.elzen@rodenborch.nl

Citytrainer Buurt
Bryan Bhugoea
PowerUp073

Tel: 06 55 24 82 09
Mail:b.bhugoea@s-hertogenbosch.nl 

Citytrainer Projectleider Evenementen
Freek Blatter
´S-PORT, gemeente ‘s-Hertogenbosch

Tel: 06 54 35 36 48
Mail: f.blatter@s-hertogenbosch.nl

Citytrainer Volwassen
´S-PORT, gemeente ‘s-Hertogenbosch

Tel: (073) 615 94 99
Mail: i.libert@s-hertogenbosch.nl